Flash News

POLITIKOFF

Poston foton kur ishte i vogël, Blendi Fevziun e krahasojnë me Aurela Gaçen

Poston foton kur ishte i vogël, Blendi Fevziun e krahasojnë me Aurela

Blendi Fevziu ka postuar një foto kur ishte i vogël në profilet e tij që ka në rrjetet sociale.

Fotoja është bërë kur ai ishte fëmijë dhe duket shumë i qeshur dhe i lumtur - dhe me flokë të shpeshtë e të dendur.  

 “As vetë nuk e di sa vjeç kam qenë këtu”, - ka shkruar gazetari krahas fotos.

Ndërkohë në mesin e shumë komenteve, bie në sy një koment që e krahason me Aurela Gaçen:

"Tamom se Aurela Gace e vogel  "

Poston foton kur ishte i vogël, Blendi Fevziun e krahasojnë me Aurela

Të fundit