Flash News

POLITIKOFF

Princi Harry është penduar për intervistën tek Oprah

Princi Harry është penduar për intervistën tek Oprah

Intervista e Harry-t dhe Meghan-it në intervistën e bujshme tek Oprah vazhdon të jetë një nga tematikat më të diskutuara lidhur me çështjet e familjes mbretërore.

Princi Harry është penduar për intervistën tek Oprah

Por tani princi është penduar. Sipas një eksperti mbretëror që ka folur për revistën “Closer”, Harry ishte i lënduar dhe i zemëruar me mënyrën sesi bashkëshortja e tij është trajtuar në Pallatin Mbretëror dhe vendosi t’i nxirrte të gjitha në intervistë. Mirëpo tani është penduar dhe ndihet i turpëruar. Eksperti e ka përshkruar Harryn si njeri impulsiv dhe vepron me emocione e jo me mendje.

Princi Harry është penduar për intervistën tek Oprah

Në intervistën e famshme Harry dhe Meghan akuzuan familjen mbretërore për racizëm duke treguar se një nga pjesëtarët komentuan se çfarë ngjyre lëkure do të kishte Archie.

Princi Harry është penduar për intervistën tek Oprah

“Harry ishte i lënduar dhe i zemëruar me mënyrën si e trajtuan Meghan-in dhe përdori intervistën për ta nxjerrë jashtë. Por kur u rikthye në shtëpi, u ndje i turpëruar, i penduar dhe në siklet. Po vuan pasojat. Besoj se do pendohet për atë intervistë dhe vendimin për të lënë Familjen Mbretërore”-tha eksperti.

Të fundit