POLITIKOFF

Reperi Black Rob ndahet nga jeta në moshën 51-vjeçare

Reperi Black Rob ndahet nga jeta në moshën 51-vjeçare

Njihet nga të gjithë si Robert Ross, reperi Black Rob dhe artisti i Bad Boy ka humbur jetën në moshën 51-vjeçare.

Ky lajm është konfirmuar nga  ish- shoku i tij i grupit, Mark Curry, i cili postoi një video – mesazh emocionues në llogarinë e tij në Instagram.

“Rob vdiq rreth një orë më parë. Nuk e di nga të filloj, por ju falënderoj të gjithëve për donacionet”.

Ai shtoi: “Ne kemi humbur shumë legjenda dhe nuk kemi mundësi të humbasim më”.

Miku i tij, Mark kishte bërë javën e kaluar një apel të GoFundMe për të ndihmuar Ross ‘të gjente një shtëpi, të paguante për ndihmë mjekësore dhe stabilitet gjatë këtyre kohërave’.

Të fundit