Flash News

POLITIKOFF

Rikrijoi natën e overdozës në klipin e saj të ri, Demi Lovato flet për xhirimin e vështirë

Rikrijoi natën e overdozës në klipin e saj të ri, Demi

Vetëm pak ditë më parë, këngëtarja amerikane Demi Lovato publikoi këngën e saj të fundit "Dancing Ëith the Devil" - kengë e cila fliste për natën që gati rezultoi fatale dhe për pak sa i mori jetën.

Në këtë klip, Demi ka risjellë gjithë ngjarjen, duke nisur që me abuzimin me lëndët narkotike dhe abuzimin seksual që i është bërë atë natë.

“Krijimi i videoklipit për Dancing With The Devil nuk ishte xhirimi më i lehtë që kam bërë… Unë bëj art për t’u shëruar dhe frymëzuar të tjerët. Unë jam këtu sot dhe jam e lumtur që edhe ju jeni”, ka shkruar ajo përkrah një video të shkurtër shkëputur nga kënga.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato)

Të fundit