Flash News

POLITIKOFF

Rita Ora pozon me fotografin e njohur

Rita Ora pozon me fotografin e njohur

Fotografi Mert Alas është fotografuar shumë afër me Rita Ora, përpara se ajo të performonte në festën e zhurmshme pas Çmimeve të Modës Britanike, ku ishin të pranishme edhe Winnie Harloë dhe Nicole Scherzinger.

Rita Ora ishte në qendër të vëmendjes e veshur me një fustan të zi me shpinën hapur, që nxirrte në pah aksesoret prej silikoni në shtyllën e saj kurrizore.

Rita në këtë mbrëmje ishte e shoqëruar edhe nga bashkëshorti i saj, regjisori zelandez Taika Waititi.

 

Të fundit