Flash News

POLITIKOFF

Russell Crowe nuk është më ai djali që vajzat linin kokën pas tij

Russell Crowe nuk është më ai djali që vajzat linin

Një nga meshkujt më tërheqës të Hollywood-it ka qenë pa dyshim 'gladiatori', aktori Russell Crow. Të paktën një dekadë më parë, pra para 10 vitesh, ai ishte shumë i komentuar dhe i kërkuar nga gjinia femërore.

Russell Crowe nuk është më ai djali që vajzat linin

Në disa  foto të publikuara disa kohë me parë, Russell nuk ishte në gjendjen e tij me të mirë. Me shumë kile dhe me bark, asokohe aktori u kritikua që e kishte lënë veten aq shumë pas dore.

Russell Crowe nuk është më ai djali që vajzat lininRussell Crowe nuk është më ai djali që vajzat linin

Russell ka luajtur në shumë filma por ai i "Gladiatorit" ngelet vula e suksesit të aktorit.

Kanë kaluar më shumë se dy dekada që kur blockbuster i Hollywood-it Gladiator u bë një sensacion fhe filmi xhiroi më shumë se 400 milion dollarë në të gjithë botën dhe siguroi 11 nominime për Oscar.

Tani ka thashetheme se aktori australian Chris Hemsworth dhe Russell Crowe janë në bisedime për të prodhuar së bashku një vazhdim të mbushur me aksion: 'Gladiator 2'.

Russell Crowe nuk është më ai djali që vajzat linin

Një person i brendshëm i industrisë ka thënë për "New Idea" të hënën se Chris dhe Russell po shqyrtojnë me kujdes konceptin dhe kanë kaluar orë të tëra duke menduar mbi idetë e skenarit.

'Gladiator 2' u spekulua për herë të parë në 2018, me raporte origjinale që pretendonin se vazhdimi do të ndodhte 20-30 vjet pas vdekjes së udhëheqësit romak Maximus (Croëe).

'Russell mendon se ai mund të ishte i vetmi njeri që luante me besueshmëri djalin e tij në një vazhdim të Gladiatorit,' shpjegon burimi.

Russell Crowe nuk është më ai djali që vajzat linin

Të fundit