Flash News

POLITIKOFF

Shqiptarët dominuan "Spotify" gjatë muajit mars

Shqiptarët dominuan "Spotify" gjatë muajit mars

Në një nga platformat më të dëgjuara muzikore "Spotify", artistët shqiptarë, janë ndër më të dëgjuarit gjatë muajit mars.

Përveç Dua Lipës, Rita Orës, Ava Max, këtu bëjnë pjesë edhe Era Istrefi, Azet, Njomza, Loredana dhe shumë të tjerë.

Në listat më poshtë ju mund të shihni se sa dëgjime janë regjistruar për ta, në top 22-shen e artistëve shqiptarë më të dëgjuar.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MTV Shqiperia (@mtvalbania)

Të fundit