Flash News

POLITIKOFF

Stresi mbron Bashën: E kemi amanet nga Berisha. Jeni mbledhur disa buburreca kot

Stresi mbron Bashën: E kemi amanet nga Berisha. Jeni mbledhur disa

Reperi shqiptar Stresi, i cili e ka dëshmuar dhe më parë që është “demokrat i flaktë”, shprehet kundër dorëheqjes së Lulzim Bashës nga kreu i PD-së.

Në një reagim në Instagram, teksa ka hedhur një video me Lulzim Bashën, ai shkruan se nuk dorëzohen nga kauza e tyre pasi e kanë amanet nga Berisha.

 “Për të gjithë ju demokratët që doni dorëhëqjen e Zotit Lulzim Basha ta harroni ndyrsira plehra... Partia Demokratike e Shqipërisë është Shtëpia Jonë... Jeni mbledh disa buburreca Blla Blla Blla Kot . Ne nuk dorzohemi nga kauza jone e kemi amanet nga Sali Berisha dhe do ta çojmë deri në fund”, shkruan Stresi.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ???????????????????????? (@stresi)

 

Të fundit