POLITIKOFF

U bënë prindër për herë të parë para disa muajsh, publikohet portreti i vajzës së "Ezelit"

U bënë prindër për herë të parë para disa

Çifti i njohur i aktorëve turk Kenan İmirzalıoğlu dhe Sinem Kobal janë bërë prindër për herë të parë parë para disa muajsh dhe edhe pse janë mundur ta mbajnë të voglën e tyre larg mediave, nuk ia kanë dalë dot.

U bënë prindër për herë të parë para disa

Sinem Kobal, e cila vijon të shijojë muajt e parë të mëmësisë, ka zbuluar më në fund një pjesë të portretit të vogëlushes Lalin, plot 6 muaj pas lindjes.

Menjëherë pas postimit të një videoje me vajzën që e mbante në shpinë, Sinem Kobal u përball me një lum komentesh, përgëzimesh, urimesh.

U bënë prindër për herë të parë para disaU bënë prindër për herë të parë para disaU bënë prindër për herë të parë para disa

Të fundit