POLITIKOFF

Vannesa përkujton të ndjerin Kobe Bryant në 20-vjetorin e martesës së tyre

Vannesa përkujton të ndjerin Kobe Bryant në 20-vjetorin e

Nëse do të ishte gjallë, Kobe Bryant do të festonte 20-vjetorin e martesës me bashkëshorten e tij Vanessa-n.

Vanessa edhe pse në mungesën e tij, ka festuar 20-vjetorin e martesës duke përkujtuar momentet e tyre më të veçanta. Përmes disa postimeve në rrjetet sociale nga martesa e tyre, Vanessa shkruan:

“Gëzuar përvjetorin zemër. Të dua! 20 vite.”

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vanessa Bryant ???? (@vanessabryant)

Vanessa po ashtu publikoi një video të saj dhe të Kobe teksa shkëmbejnë puthje me njëri-tjetrin, dhe krahas postimit shkruan:

“Të dua tani, përgjithmonë dhe gjithmonë”.

Në këtë video, Kobe thotë:

“Unë dhe gruaja ime Vanessa kalojmë shumë mirë me njëri-tjetrin. Unë e dua atë pafund. Por, ne jemi dhe miq shumë të mirë. Është një bekim."

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vanessa Bryant ???? (@vanessabryant)

Të fundit