Flash News

POLITIKOFF

VIDEO/ Dalin pamjet e para nga shtëpia e Big Brother VIP

VIDEO/ Dalin pamjet e para nga shtëpia e Big Brother VIP

Edhe pak ditë na ndajnë nga fillimi i edicionit të dytë të ‘Big Brother Vip Kosova’.

Drejtuesi i spektaklit Alaudin Ahmiti ka publikuar pamjet e para nga shtëpia ku po bëhen punimet e fundit.

Në videon e publikuar në Instagram, shfaqet një kënd i shtëpisë, që duket se është oborri ku po bëhen dhe punimet përmbyllëse.

‘Mirmëngjes nysa’, shkruan Ahmiti.

Kujtojmë se vitin e kaluar, fitues i BBVK ishte Stres

Të fundit