POLITIKOFF

Vlashent Sata ra në dashuri me Dojnën teksa ajo e intervistonte: Kishte sytë më të bukur në botë

Vlashent Sata ra në dashuri me Dojnën teksa ajo e intervistonte:

Përmes një interviste për "Prive" artisti Vlashent Sata, ndër të tjera ka treguar edhe për historinë e tij të dashurisë me moderatoren Dojna Mema.

Fansat dhe admiruesit e çiftit janë kuriozë të dinë dhe se si nisi historia e tyre e dashurisë dhe Vlashenti ka pranuar se gjithçka nisi kur Dojna po e intervistonte.

Ai tha se mbeti i habitur nga sytë e bukur dhe aftësia e saj për të nxjerrë më të mirën e dikujt në një intervistë.

"Kishte sytë më të bukur në botë."

Intervista për të cilën Vlashenti flet është kjo më poshtë:

Të fundit