Flash News

POLITIKOFF

Zbulohet emri i fëmijës së dytë të Rihanna-s

 

Zbulohet emri i fëmijës së dytë të Rihanna-s

Është zbuluar emri i fëmijës së dytë të Rihannas me ASAP Rocky .

Rihanna dhe reperi e kanë quajtur djalin e tyre, Riot Rose Mayers. Emri mund të jetë një shenjë delikate për këngën e ASAP, “Riot”, e cila u publikua në korrik.

Ai favorizon shkronjën “R”, pasi çifti e pagëzuan djalin e tyre të parë, të lindur në maj 2022, RZA Athelston Mayers.

Sipas certifikatës së lindjes, Rihanna lindi më 1 gusht 2023, në spitalin Cedar Sinai në Los Angeles në orën 7:41 të mëngjesit.

Fituesja nëntë herë e “Grammy”-t e mbajti të fshehtë shtatzëninë e dytë deri në shfaqjen e saj të pjesës së parë të “Super Boël 2023” në shkurt.

Të fundit