Flash News

POLITIKOFF

Zonja e Parë e Amerikës guxon me getat, bëhet virale në Twitter

Zonja e Parë e Amerikës guxon me getat, bëhet virale në

Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Jill Biden, ka guxuar me modelin e getave teksa zbriti nga një avion javën e kaluar. Veshja e saj është kthyer në një nga tematikat më të diskutuara në Twitter.

Zonja e Parë e Amerikës guxon me getat, bëhet virale në

Zonja Biden mbante veshur një xhaketë, fustan dhe një palë geta me dizajn që në përgjithësi kanë marrë një vëmendje pozitive nga fansat.

Zonja e Parë e Amerikës guxon me getat, bëhet virale në

Përveçse u bë vurale, në fakt nuk kanë munguar as polemikat dhe kishte nga ata që bënë shaka seksiste me getat e Biden.

 

Të fundit