KRYESORE

Aksident me vdekje ne Shkodër-Hani i Hotit, ndërron jetë gruaja

Aksident me vdekje ne Shkodër-Hani i Hotit, ndërron jetë gruaja

Një aksident me vdekje ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në rrugën Shkodër-Hani i Hotit.

Shtetësja Hatixhe Dela ka humbur jetën ndërsa bashkëshorti i saj Emirjan Delaj është në gjendje të rëndë shëndetësore.

Emirjan Delaj ka qenë shoferi i cili dyshohet se ka humbur kontrollin dhe është përplasur me një mjet të parkuar.

Ditari politik

Të fundit