Albi ngacmime në emision për Albën: Gjyshi im e sheh motin vetëm për ty

Të ftuar në “Rudina” Alba Hoxha dhe Albi Nako përveç angazhimit në akademinë “Albi Nako Dance”, folën dhe për raportin e tyre të shumëpërfolur, që nga komentet pikante, te unfollow që i bënë njëri-tjetrit në rrjetet sociale.

“Ne gëzojmë një respekt për njëri-tjetrin nuk jemi asgjë më shumë sesa miq. Na lidh profesioni, të dy vazhdojmë jetën secili për veten. Njerezit e marrin të mirëqenë nga komentet, është thjesht gjë miqësore midis nesh,”- tha Alba.

Por në fillim të emisionit Albi tregoi një kërkesë që i kishte bërë Alba para emisionit, për të mos ta bërë të qeshë shumë duke e vënë në siklet.

Por Albi i njohur nisi menjëherë me batuta duke thënë se të gjithë e shohin motin prej Albës në TV Klan, veçanërisht gjyshi i tij:

“Të gjithë e shohin motin vetëm për Albën. Edhe gjyshi im e shef vetëm për Albën.”