KRYESORE

Bebe Rexha prezanton versionin shqiptar të këngës së saj "Hey mama"

Bebe Rexha prezanton versionin shqiptar të këngës së saj
Bebe Rexha është gjithnjë e dhënë pas Shqipërisë dhe traditave. Duke nisur që nga gatimet, muzika, kërcimet apo edhe sjelljet e prindërve të saj, tipik shqiptari. E ndërsa sot, këngëtarja shqiptare, ka postuar dy video në Instastory, ku shihet duke kërcyer me këngën e saj “Say my name”, por në remix me motive popullore shqiptare. Kënga është risjell me çifteli nga muzikanti shqiptar Jurgen Pecnikaj i cili njihet në Instagram për versionet e reja me çifteli të këngëve moderne. [video width="720" height="1280" mp4="https://cdnimpuls.com/politiko.al/uploads/2020/09/StorySaver.Org-beberexha_76453955_186028123085412_1451941926231710796_n.mp4"][/video]

Ditari politik

Të fundit