Disa ditë pasi u bë baba, Granit Xhaka tregon se si i ndryshoi jeta pas ardhjes në jetë të vajzës

Mesfushori i Arsenalit, Granit Xhaka dhe Leonita vetëm para disa ditësh u bënë prindër të një vajze. Jo vetëm çiftit i ka ndryshuar jeta pas ardhjes në jetë të Ayana-s por gjithë familjes Xhaka.

Në një foto të postuar në Instagram, Granit Xhaka ka treguar se çfarë ndjesie po i jep jetesa e re si baba dhe Ayana.

Teksa ka përqafuar të bijën, Graniti shkruan krahas fotos:

“Duke shijuar kohën time të lirë me princeshën time.”

Ndërkohë që Leonita komenton “Bota ime”.

 

View this post on Instagram

 

Enjoy my free time with my little princess 👼🏻❤️ @leonita.x

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka) on