Ditari i Maxhorancës

"Do të vazhdojmë përpjekjen që partia të bëhet më e mirë", Rama uron ditëlindjen e PS

"Do të vazhdojmë përpjekjen që partia të

Kryeministri Edi Rama ka nisur sot ditën me një urim në ditën që shënon 30-vjetorin e themelimit të Partisë Socialiste. Përmes një postimi në profilin e tij në Facebook, Rama shpreh urimet për rë gjithë ata që kanë shënjuar dhe kontribuar në këtë forcë politike.

Rama shprehet se do të përpjekjen që PS të bëhet më e mirë, ndërsa kujtojmë se PS do të mbajë sot pasdite Kongresin.

Mesazhi i Ramës:

MIRËMËNGJES

dhe me urimin gëzuar ditëlindjen e Partisë Socialiste për të gjithë ata që kanë dhënë e i japin PSdiçka sado të vogël, si edhe me zotimin se do të vazhdojmë përpjekjen që PStë bëhet më e mirë për të gjithë të tjerët, ju uroj një fundjavë të qetë

#30VJETPS

Të fundit