Flash News

Ditari i Maxhorancës

Punimet në Unazë të Madhe, Rama publikon planin e menaxhimit të trafikut që nis sot te ish-sheshi Shqiponja

Punimet në Unazë të Madhe, Rama publikon planin e menaxhimit
Foto Ilustruese

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me panin e menaxhimit të trafikut që nis sot në nyjen e ish-sheshit Shqiponja, për shkak të punimeve që po kryhen në Unazën e Madhe.

Nëpërmjet një postimi në Facebook, Rama shkruan se sipas tij, ky rrethrrotullim u bllokua nga PD që i lanë "rrugët rrugëve".

Postimi i plotë:

Mirmëngjes, dhe me këtë video informuese mbi planin menaxhimit të trafikut që nis sot në nyjen e SHESHIT SHQIPONJA, për shkak të punimeve që po kryhen në UNAZËN E MADHE të Tiranës të cilën për 3 vite e bllokuan ata që i lanë rrugët rrugëve, ju uroj një javë të mbarë

Të fundit