Flash News

Ditari i Opozitës

Maliqi: Vula që iu dha Berishës, sjell rotacionin politik

Maliqi: Vula që iu dha Berishës, sjell rotacionin politik

Pasi Gjykata e Apelit i dha vulën e PD Sali Berishës, ka reaguar edhe drejtuesi politik i PL-së për qarkun e Beratit Lefter Maliqi.

Në një postim në Facebook, Maliqi shkruan se vula që “Gjykata e Apelit” i dha Berishës, sjell fitore dhe rrotacion politik si domosdoshmëri për të ardhmen e vendit!

Ditë Historike për vendin!✌️Urime! Fitore!✌️

Vula që “Gjykata e Apelit” i dha sot me drejtësi Liderit Berisha sjell fitore dhe rrotacion politik si domosdoshmëri për të ardhmen e vendit!

S’ka nevojë për vetkënaqësi, por për punë të palodhur në bazë dhe frymë deri në rrezimin e Regjimit monist dhe Narkoshtetit.

 

Të fundit