Flash News

Ditari i Opozitës

Ngritja e Komisionit të Reformës Zgjedhore/ Bardhi zbardh emrat e anëtarëve

Ngritja e Komisionit të Reformës Zgjedhore/ Bardhi zbardh emrat e

Kreu i grupit parlamentar të PD, Gazment Bardhi zbardhi vendimet që u morën sot në mbledhjen e grupit parlamentar. Bardhi tha se u autorizua ngritja e Komisionit Parlamentgar të Reformës Zgjedhore.

Ai zbardhi edhe emrat e anëtarëve dhe bashkëkryetarit të komisionit.

Bashkëkryetar: Oerd Bylykbashi

Anëtarë: Dhurata Çupi

Dashnor Sula

Ervin Salianji

Tomorr Alizoti

Lindita Metaliaj

Shpëtim Idrizi

Fatmir Mediu

Petrit Vasili

Të fundit