Flash News

E-TJERA

Aksident në Bulqizë, një i plagosur

Aksident në Bulqizë, një i plagosur

Një aksident në aksin rrugor Bulqizë-Fushë Bulqizë.

E.K., 19 vjeç, duke drejtuar motomjetin e tij, dyshohet se ka humbur kontrollin dhe motomjeti ka dalë nga rruga.

Si pasojë, i riu ka mbetur i lënduar dhe po transportohet për ndihmë mjekësore në spital, shtuan të njëjtat burime.

Një hetim ka nisur lidhur me ngjarjen.

Të fundit