E-TJERA

Ben Blushi largohet nga "Top Channel"

Ben Blushi largohet nga "Top Channel"

Ben Blushi është larguar nga drejtimi i "Top Channel". Ai ishte prej rreth katër vitesh drejtor i përgjithshëm i këtij televizioni. Nuk dihet ende nëse ka përfunduar kontrata mes tij dhe pronarëve të "Top Channel" apo ka dhënë dorëheqjen.

Në media po qarkullon një e-mail, ku Blushi thotë se po largohet, duke theksuar se po e lë median e njohur shumë herë me të shëndetshme dhe më të besueshme seç e gjeti katër vite më parë.

“Duke nisur nga sot nuk do jem më në Top Channel. Me bindjen se sot po largohem nga një kompani më e shëndetshme, më e besueshme dhe më e madhe në krahasim me atë që gjeta para katër vitesh, ju uroj të gjithëve punë të mbarë. Ben Blushi”, shkruhet në mesazh.

Ben Blushi largohet nga "Top Channel"

Të fundit