Flash News

E-TJERA

FOTO/ Ky është kushëriri i Ardian Nikulajt që u vra mbrëmë në Lezhë

     
FOTO/ Ky është kushëriri i Ardian Nikulajt që u vra
 

Personi që shikoni në foto është Entjan Nikulaj,  kushëriri i Ardian Nikulajt që u vra mbrëmjen e djeshme me armë zjarri në Lezhë.

Autorët e atentatit i zunë pritë dhe e qëlluan brenda automjetit të tij.

Ndonëse u dërgua me urgjencë në spital Entjan Nikulaj, nuk mundi t’iu mbijetonte plagëve të marra.

I ndjeri është djali i xhaxhait të Ardian Nikulajt i vrarë me armë zjarri në muajin prill të këtij viti për hasmëri në lokalin e tij në Shëngjin.

 

Të fundit