Flash News

E-TJERA

Gjendet një grua e pajetë në Fier

Gjendet një grua e pajetë  në Fier

Një grua rreth të 70-ve është gjetur pa shenja jete mesditën e sotme në lagjen “Kryengritja e Fierit” në Fier.

E moshuara kishte lënë qumështin në zjarr dhe era e shkrumbuar e tij ka bërë që fqinjt të alarmohen.

Ndërkohë ambulanca e ka transportuar drejt spitalit rajonal të Fierit për të bërë ekspertizën. E moshuara është identifikuar si Gjinovefa Toro, 70- vjeçe.

Të fundit