Flash News

E-TJERA

Me 3-vjeçarin në krah, nëna del mes lotësh nga policia: E kam përjetuar shumë keq, djali është mirë

Me 3-vjeçarin në krah, nëna del mes lotësh nga policia: E

Nëna 23-vjeçare, Ille Gjuni, e cila denoncoi të humbur djalin e saj 3-vjeçar, ka reaguar pasi mori në duar vogëlushin që u rrëmbye nga gjyshërit e tij.

Gjuni, mes lotësh, falënderoi policinë dhe mediat që denoncuan rastin. Nëna tha se e kishte përjetuar shumë keq situatën dhe se tashmë djali është në duar të sigurta.

“Djali është shumë mirë, në duar të sigurta. Nuk e di se ku e kanë mbajtur. E kam përjetuar shumë keq. Faleminderit të gjithëve, policisë së Durrësit dhe mediave”, tha ajo për gazetarët.

E pyetur nës do t’i lejonte sërish gjyshërit të merrnin fëmijën ajo tha: “E di shteti dhe prokuroria, gjykata”.

Të fundit