Flash News

E-TJERA

Nis me tensione protesta para bashkisë, hidhen tymuese

Nis me tensione protesta para bashkisë, hidhen tymuese

Protesta e qytetarëve përpara Bashkisë së Tiranës ka nisur menjëherë me tensione. Në drejtim të godinës janë hedhur tymuese dhe flakadanë.

Ndërkohë në tribunë po flasin disa prej përfaqësuesve të protestuesve.

Kujtojmë se prej javësh, qytetarët dhe opozita kërkojnë dorëheqjen e Erion Veliajt.

 

Të fundit