Flash News

E-TJERA

Përplasen dy makina në aksin Lezhë –Shkodër, pesë të plagosur

Përplasen dy makina në aksin Lezhë –Shkodër, pesë
Foto nga vendi i ngjarjes

Një aksident është shënuar paraditen e kësaj të diele në aksin Lezhë –Shkodër.

Nga përplasja e dy automjete tip “Ford” dhe “Porche” kanë mbetur të plagosur pesë persona.

Ata janë dërguar me urgjencë në drejtim të spitalin e Lezhës dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Të fundit