Flash News

E-TJERA

Përplasi 2 makina, arrestohet shoferi i dehur në Tiranë

Përplasi 2 makina, arrestohet shoferi i dehur në Tiranë

Një 55-vjeçar është arrestuar nga Policia e Tiranës pasi përplasi 2 makina.

55-vjeçari me inicialet G.S., banues në Tiranë rezulton se gjatë aksidentit ka qenë në gjendje të dehur.

“G. S., 55 vjeç, banues në Tiranë, pasi duke drejtuar automjetin në gjendje të dehur, është përplasur me dy automjete, dhe si pasojë ka vetëm dëme materiale.”, njofton policia.

Të fundit