Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

■ Eksperti britanik: Shqiptarët gjithmonë një hap përpara, rruga e re që po ndjekin për të shkuar në MB

■ Lidhja me Ramën “shumë më e tmerrshme” sesa me oligarkun rus, ç’thonë zyrtarët e FBI për McGonigal

■ “Shqipërisë do i dalim zot”, PD nxjerr spotin e protestës së 11 shkurtit

■ Erion Veliaj copëton rrugën ‘Ibrahim Rrugova’, e zëvendëson me “Dëshmorët e 4 Shkurtit”. Nxiten reagime në Kosovë

■ PS e bën rrugë, kërkon përjashtimin e 8 demokratëve nga seancat plenare

■ Vrasja e Pjerin Xhuvanit, paralajmërimi i avokates: Rrezikohet jeta e një dëshmitari

■ Skandali Rama-McGonigal, presidenti Begaj: E drejtë kërkesa e opozitës që të hetohet nga SPAK 

■ Media gjermane shkrim për operacionin ‘Fijet’: Kush është ‘Vëllai i madh’ i 2.8 mln banorëve në Shqipëri?

■ Ish-e dashura flet për miqësinë Rama-Mcgonigal: Flisnin me Viasat dhe darkonin në një restorant të shtrenjtë 

Të fundit