Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

■ “Tallava mediatike për favore”, si ndryshoi retorika e Ramës ndaj TCH dhe gënjeshtra për media të lirë

■ Sulmi me armë ndaj TCH, policia jep 100 000 euro shpërblim për identifikimin e autorëve

■ Vendoret e 14 majit/ Emrat e kandidatëve të koalicionit “Bashkë Fitojmë” për Këshillat Bashkiakë

■ E lidhur: Emra intelektualësh të njohur/ Lista e “Bashkë Fitojmë” për Këshillin Bashkiak të Tiranës, kryeson Ilir Alimehmeti

■ Jep dorëheqjen kryetari i PS në Rubik, akuza Ndrec Dedës: Bën fushatë me persona me precedent penal

E lidhur: Nis "përçarja" brenda PS-së, kryetari socialist: Do votoj kandidatin e demokratëve në Mirditë

■ Zmadhimi i kapitalit me kontribut në natyrë “ndërtesën” nga Ortaku, duhet të regjistrohet në ASHK në emër të shoqërisë apo do të vijojë të qëndrojë në emrin tim? Sa është tatimi që duhet paguar?- BLOGU I EKONOMISË

■ Ndodh në listën e PS për Këshillin Bashkiak të Tiranës, një nga kandidatet “nuk ka lindur ende”

■ Zia hipokrite për Top Channel dhe hipokrizia që harron Ramën dhe pikas Berishën-Op-ED-Alfred Lela 

■ Alibeajt i tërhiqen 5 kandidatë brenda ditës në prag të zgjedhjeve të 14 majit

■ Sulmi ndaj TCH/ Berisha: Kur Rama u vendos tritol, bandat guxojnë dhe shkrehin me breshëri ndaj tyre!

Të fundit