Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

Marrëveshja Rama-Meloni, solidaritet apo reklamë?

Babai i Ibrahim Licit sërish në SPAK: Kam prova se djali ndodhej në Tiranë kur u vra Endri Mustafa

Edhe parku Karavasta-Divjakë “dhuratë” për oligarkët, Zhupa: Rama po e trajton Shqipërinë si plaçkë

Protesta e opozitës, Noka: Rama përdori McGonigal për të shpallur non grata Berishën

Meta dhe Kryemadhi nuk morën pjesë në protestë, Brahimllari: E kishin planifikuar agjendën muaj më parë

Argita Malltezi i bashkohet protestës së opozitës

Paralajmëron Berisha nga protesta: Sot nis beteja pa kthim i mosbindjes civile kundër diktaturës së dytë 

Bardhi pas protestës: Gjykata e Lartë të mos zvarrisë më çështjen e vulës, s’ka dyshim kush i ka simbolet e PD-së 

FOTO/ Arrestohen me forcë disa protestues të opozitës nga civilë pa uniformë policie

Jorida Tabaku i bashkohet protestës së opozitës 

Të fundit