Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

Në kërkim për pengmarrjen e vëllezërve Beqiraj, arrestohet krahu i djathtë i Rrumit të Shijakut

Makinat plot me paund drejt Tiranës, arrestohen 4 shqiptarë në Britani, pastronin paratë e grupeve kriminale

Humb 3-vjeçari në Durrës, nëna mes lotësh: Kam 4 ditë pa e parë, vjehrri dhe vjehrra të më japin djalin

Ndërtuan rrjetin e trafikimit "Amazon-style" në Britani, kush janë dy shqiptarët që mobilizuan 100 policë për t'i arrestuar

PD: ARRSH shpalli 200 milionë euro tendera me kritere që s’kualifikojnë sipërmarrjet e huaja

Rama refuzoi interpelancën për Xibrakën dhe Olsi Ramën, Berisha: Kryeministri po shkel Kushtetutën

Ndërtuan rrjetin e trafikimit "Amazon-style" në Britani, kush janë dy shqiptarët që mobilizuan 100 policë për t'i arrestuar

Meta për Altin Dumanin: Kushëriri i tij ka vrarë njerëz, ai pluralizmin

Sfida Erzeni-Partizanin/ Plas sherri në stadium, dëmtohen dy futbollistë 

Endrit Braimllari jep dorëheqjen si nënkryetar i Partisë së Lirisë 

Deklarata e Metës ndaj kreut të SPAK, reagon Këshillit i Lartë i Prokurorisë 

Asambleja voton pro raportit për anëtarësimin e Kosovës në KiE

Berisha: O KLP-arë, keni detyrë të kontrolloni, jo t’u dilni zot hajdutëve 

Të fundit