Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

 

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

Shqipëria në Arbitrazh, PPP-të ‘rrëmbejnë’ 173.1 milionë euro nga buxheti i shtetit

Protesta kundër Veliajt/ Policia arreston anëtarin e Kryesisë së Degës së PD në Tiranë

 

Deputetë pa gjuhë e dinjitet, nuk i duhen as dreqit, shqiptarëve jo, opozitës jo e jo

U arrestua pas protestës, Alfred Pllumbi i drejtohet Veliajt: Zvarranik që do largohesh si kryehajdut

Afera "5D”/ Berisha: Veliaj të tregojë ku janë paratë që ka vjedhur

D*ogë dhe vrasje, shqiptarët "pushtojnë" burgjet zvicerane

Express UK: Si bandat e krimit kalojnë paratë e drogës nga Britania në Shqipëri

"Njeriu kyç i paktit Itali-Shqipëri është një ish avokat i narkotrafikantëve në Tiranë"

Të fundit