Flash News

E-TJERA

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi dje në Shqipëri

Posta e mëngjesit/ Me 2 rreshta: Çfarë pati rëndësi

Mirëmëngjes!

Politiko.al ju sjell një blic lajmesh nga vendi në ‘Posta e mëngjesit’. Për të marrë ‘Postën’ çdo mëngjes me email na shkruani në [email protected]

Shqipëria, me përqindjen më të lartë të popullsisë në rrezik të varfërisë në Europë

Rrëzohet kërkesa e Berishës dhe Malltezit, Gjokutaj: Është estradë juridike

Berisha denoncon Dumanin: I dha ortakut të Karlo Bolinos tenderin me 99.9 përqind të fondit limit

Ish-eurodeputetja Doris Pack: E kënaqur që Berisha mori vulën e PD-së, është opozita e vërtetë  

Raporti i Antimafias: Mafia shqiptare, ndër më të rrezikshmet. Negociojnë me kartelet e k*kainës

Të fundit