Flash News

E-TJERA

Si do të jetë moti ditën e sotme

Si do të jetë moti ditën e sotme

Moti do të jetë me vranësira, por nuk do të mungojnë as reshjet gjatë orëve të pasdites.

Temperaturat minimale do të shënojnë rritje, duke u luhatur nga 13°C deri në 20°C. Ndërsa ato maksimale do të jenë 22-28°C.

Era do të jete me drejtim jug me shpejtësi 10-20 m/sek dhe dallgëzim te forcës 6 ballë në det të hapur.

Të fundit