Flash News

E-TJERA

Tym e zjarr, përfshihet nga flakët një apartament në Tiranë; banorët hidhen nga tarraca për të shpëtuar

Tym e zjarr, përfshihet nga flakët një apartament në

Një apartament në Tiranë është përfshirë nga flakët. Mësohet se zjarri ka përfshirë dy katet e fundit të një pallati në zonën pranë zyrave të DPSHTRR-së.

Mësohet nga dëshmitarët në vendngjarje se forcat zjarrfikëse janë njoftuar, por ende nuk kanë ndërhyrë për të bërë të mundur shuarjen e flakëve.

"Më datë 14.09.2023, rreth orës 14:20, në rrugën "Sali Butka", ka rënë zjarr në ballkonin e një banese, në katin e fundit të një pallati.

Në vendngjarje janë shërbimet e Policisë dhe zjarrfikëset të cilat po punojnë për fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes", njofton policia.

Tym e zjarr, përfshihet nga flakët një apartament në Tym e zjarr, përfshihet nga flakët një apartament në Të fundit