Flash News

E-TJERA

Vetëvritet me automatik 29-vjeçari në Tiranë

Vetëvritet me automatik 29-vjeçari në Tiranë

Një ngjarje e rëndë është raportuar pak më para në fshatin Gracen, në Tiranë.

Policia bën me dije se shtetasi B. B., 29 vjeç dyshohet se është vetëvrarë, me armë zjarri automatik. 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Të fundit