Flash News

E-TJERA

Vrasja në Fier, autorët dyshohet se kanë ikur drejt Vlorës

Vrasja në Fier, autorët dyshohet se kanë ikur drejt Vlorës

Elton Javori u ekzekutua sot në qytetin e Fierit, në lagjen e “Backallinvje”.

Policia ka identifikuar autorët e vrasjes së tij dhe është vënë në ndjekje të tyre, duke ngritur postblloqe.

Mësohet se autorët kanë qenë me një automjet tip ‘Mercedes Benz’ ngjyrë blu. Efektivët kanë disa emra të dyshuar dhe çdo person që po hyn në qytetin e Vlorës po i kontrollohet identiteti.

Të fundit