Flash News

E-TJERA

Ekzekutohet 41-vjeçari në Fier, identifikohen autorët

Ekzekutohet 41-vjeçari në Fier, identifikohen autorët

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar në qytetin e Fierit. Ngjarja ka ndodhur në lagjen e "Baçkallinjve". Raportohet se një person ka mbetur i vdekur. Viktima është identifikuar si E. J.

Policia ka bërë të mundur identifikimin e autorëve dhe ka ngritur pika kontrolli për kapjen e tyre. Motivet e kësaj vrasjeje për momentin nuk dihen.

"Rreth orës 11:00, në lagjen “16 prilli”, është vrarë me armë zjarri shtetasi E. J., 41 vjeç, banues në Fier.

Shërbimet e Policisë, sapo kanë marrë njoftim, kanë shkuar menjëherë në vendngjarje, kanë identifikuar autorin dhe po punojnë për kapjen e tij.

Janë ngritur pika kontrolli në çdo aks rrugor, si dhe vijon intensivisht krehja e zonës.

Ndërkaq, grupi hetimor, në drejtimin e Prokurorisë, po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes dhe kapjen e autorit", njofton policia.

Të fundit