Flash News

E-TJERA

Zjarr në urgjencën e QSUT-së, evakuohen pacientët

Zjarr në urgjencën e QSUT-së, evakuohen pacientët

Një incident është regjistruar në urgjencën e re të QSUT, e  cila është përfshirë nga flakët.

Mësohet se pacientët janë evakuuar dhe po transportohen drejt Sanatoriumit në Sauk.

Deri tani nuk dihen shkaqet e zjarrit, ndërsa ky i fundit ka rënë në bodrumin e urgjencës.

Të fundit