Emisioni grek kopjon spotin e emisionit në Top Channel

Kelvi Kadilli ka postuar në Instagram një video ku tregohet se si emisioni grek ka kopjuar spotin e emisionit “Pop Culture”.

Kelvi ka ndërthurur të dyja spotet, atë të “Pop Culture” dhe të “Gia Tin Parea”.

 

View this post on Instagram

 

Nice try 🤪 @nikosmoutsinas @giatinparea @opentvgr | Raportoi lajmin @nikokomani 😂✌🏻

A post shared by Kelvi Kadilli (@kelvikadilli) on

“Përpjekje e bukur” – shkruan krahas videos Kelvi, ku i ka bërë ‘tag’ dhe kolegëve të emisionit grek.