Flash News

E-TJERA

Djali i Adem Jasharit bashkohet me Tifozat Kuq e Zi në Hamburg

Djali i Adem Jasharit bashkohet me Tifozat Kuq e Zi në Hamburg

Në prag të ndeshjes mes Kroacisë dhe Shqipërisë për në Euro 2024, djali i komandantit dhe heroit Adem Jashari, Lulzimi është bashkuar me Tifozat Kuq e Zi për të ndjekur duelin.

" Lulzim Jashari, pjesë e Tifozave Kuq e Zi në Hamburg", shkruajnë Tifozat Kuq e Zi.

Latest news