Foto/ Djathë e domate, presidenti Meta darkë bio me Bes Kallakun

Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur që ta kalojë darkën me aktorin e humorit Bes Kallaku. Mes bisedës, të dy nuk e kanë kursyer edhe darkën.

Në Instastory-n e humoristit është publikuar fotoja, ku të dy “konsumojnë një darkë bio”, e pijnë nga një gotë verë.

Djathtë, domate dhe qepë, shoqëruar me verë të kuqe. këtë kanë preferuar kreu i shtetit me Kallakun, e duket nga fotoja se u ka shijuar.

Në foton e publikuar në Instastory-n e tij, aktori ka shkruar: “2 malokë bio, me djathë damote bio”