Getoari bashkëpunon me të tjerë jashtë ‘Babastars’

Jemi mësuar së fundmi që të gjitha bashkëpunimet e Getoar Selimit të jenë me anëtarët e grupit Babastars, një mënyrë kjo e efektshme edhe për të promosvuar grupin e tij. Mirëpo kësaj radhe, Geto do të vijë me një bashkëpunim jashtë ‘Babastars’.

Në disa postime që Dj Blund dhe Real One kanë bërë, konfirmojnë se një bashkëpunim do të vijë mes tyre dhe Getoarit.

Ndërsa burime për ‘Prive.al’ bëjnë me dije se kënga është gati e madje dhe videoklipi:

“Xhirimet e fundit kanë përfunduar pak ditë më parë. Megjithatë, nuk ka ende një datë të caktuar se kur do të publikohet ky projekt.”

 

View this post on Instagram

 

🐲 BABAT E REPIT 🐲 🛸 DIREKT NGA PLANETI NAMEK 🛸

A post shared by SHAOLIN GANG 🌊🏄🏻‍♂️ (@bluntandreal) on