Inzagi trajner i kuqezinjëve? Ironia e dështuar e presidentit të Venecias: Në Shqipëri nuk ka pastërma

Në lidhje me bisedimet e FSHF-Inzagi, për postin e trajnerit në Kombëtaren Shqiptare të Futbollit, ka folur dhe  presidenti i Venecias, Xho Takopina

Takopina i ka komentuar në mënyrë tallëse këto bisedime duke thënë:

“Inzagi në Shqipëri? Kam qeshur, atje nuk kanë pastërma dhe për të është një domosdoshmëri ndaj nuk mund të shkonte aty. Inzagi është i lumtur për suksesin që po përjeton këtu. I kam lexuar interesimet për të, por nuk jam shqetësuar kurrë.”