“Je si vëlla për mua”, me këto urim nga e gjeti John Legend 7-vjetori i martesës me Chrissy Teigen

Modelja e njohur Chrissy Teigen dhe këngëtari John Legend kanë 7-vjetorin e martesës. Chrissy e cila njihet për tipin e saj, e cila është shumë shakatore dhe po aq e dashur dhe për fansat, ka vendosur ta urojë publikisht bashkëshortin e saj në mënyrën tipike “alla Chrissy”.

“Gëzuar përvjetorin e 7-të. 14 vite bashkë. Të dua shoku im më i mirë. Je si një vëlla për mua”, ka shkruar Chrissy krah videos ku duket se dhe fëmijët i urojnë përvjetorin e martesës ku nuk kanë munguar dhe dozat e humorit.

Teigen është në pritje të fëmijës së saj të tretë, lajm të cilin dyshja e bëri të ditur vetëm disa javë më parë në videoklipin e funfit të Legen ‘Miles’.

 

View this post on Instagram

 

Happy 7th anniversary! 14 years together! @johnlegend love u buddy. My best pal. You’re like a brother to me!!

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on