Kush e përloti Fifin sot: E di ç’do të thotë sakrificë (VIDEO)

Ditën e sotme Fifi ishte e ftuar në emisionin “Kush vjen për drekë”. Gjatë emisionit, ajo ka marrë një video-mesazh nga motra e saj dhe është emocionuar aq shumë saqë ka shpërthyer në lot.

“Leta dua të të falenderoj që je një motër perfekte. Ti e di që nuk je veç motër për mua, na ke bërë krenare të gjithëve. E ndjejmë mungesën tënde shumë”, u shpreh e motra e Fifit, Yllka, teksa ndau publikisht dhe disa foto të vegjëlisë së tyre.

Për shkak të angazhimeve në Shqipëri, këngëtarja nuk i takon shpesh familjarët e saj. Kjo është arsyeja përse ajo nuk i përmban dot lotët kur bëhet fjalë për ta.

Fifi tejet krenare për familjën e saj, për prindërit, i vlerëson shumë sakrificat e tyre për fëmijët.

VIDEO; minuta 32