Kush është vajza nga Burreli me të cilën është lidhur Robert Berisha

Pas publikimit të fotove me vajzën me të cilën Robert Berisha po kalon pushimet, është mësuar identiteti i saj. Ditën e sotme “Prive” raportoi se Berisha kishte nisur një lidhje të re me një vajzë dhe se bashkë me të po pushonte në Turqi.

Ndërsa gazeta “Blic” ka arritur të zbulojë identitetin e plotë të vajzës në fjalë. Burime të gazetës kanë treguar se Roberti ka një vit i lidhur me të dhe ajo quhet Jessica Kadiu. Kjo e fundit jeton prej vitesh në New York, por me origjinë është nga Burreli.

Për më tepër ajo ka publikuar në rrjete sociale edhe disa foto nga hoteli luksoz, ku mendohet se po pushon së bashku me Robertin.